معرفی و دانلود فیلم قهرمان A Hero 2021

 

دانلود فیلم قهرمان اصغر فرهادی . در ژانر اجتماعی ، درام و هیجان انگیز تهیه تولید شده است. این فیلم به کارگردانی اصغر فرهادی و تهیه کنندگی الکساندر ماله گی ساخت کشور ایران است . همچنین ستارگانی مانند امیر جدیدی ، سارینا فرهادی. محسن تنابنده ، فرشته صدرعرفایی و… در فیلم قهرمان ایفای نقش می کنند .

 

اخبار و حواشی

شنیده ها حاکی از این است که ، این فیلم درامی پرتعلیق خواهد بود . و فرهادی قصد دارد با بازیگرانی کار کند که قبلا با آن ها کار نکرده است . با گذشت چند ماه از صدور پروانه ساخت و با پایان یافتن فیلمبرداری . پروانه نمایش «قهرمان » صادر شده . زمان دقیق پخش این فیلم به زودی اعلام خواهد شد .

فیلم ایرانی قهرمان نماینده ایران در اسکار 2022 است . و تاکنون برنده 2 جایزه بین المللی و کاندیدای 2 جایزه دیگر شده است . «قهرمان» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی کارگردان ایرانی . به‌عنوان یکی از ۲۴ فیلم بخش مسابقه اصلی هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن . اولین بار در دنیا روز سه‌شنبه ۲۲ تیر (۱۳ ژوئیه) روی پرده رفت .

مراسم اسکار 2022

مراسم فرش قرمز فیلم با حضور فرهادی و برخی بازیگران ازجمله امیر جدیدی و سارینا فرهادی . همین‌طور هایده صفی‌یاری تدوینگر برگزار شد . اولین نمایش جهانی «قهرمان» . با تشویق چنددقیقه‌ای حاضران در سالن گرند لومیرِ کاخ جشنواره همراه بود . فرهادی پیش‌ازاین سه بار دیگر نیز در بخش مسابقه جشنواره کن حضور داشت: «گذشته» با بازی برنیس بژو و علی مصفا در ۲۰۱۳ که بژو برای آن جایزه بهترین بازیگر زن را برد ؛ «فروشنده» در ۲۰۱۶ که در آخرین روزها به فهرست فیلم‌های بخش رقابتی جشنواره اضافه شد و درنهایت دو جایزه بهترین فیلمنامه و بازیگر مرد (شهاب حسینی) را دریافت کرد و در ادامه برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان شد ؛ و فیلم اسپانیایی‌زبان «همه می‌دانند» با بازی پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین که در ۲۰۱۸ فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن بود .

 

شاید دوست داشته باشید:

دانلود فصل چهارم سریال Ozark 2021 |