معرفی و دانلود فصل اول انیمیشن چه میشود اگر؟ What If ? 2021

 

دانلود انیمیشن سریالی What If 2021 یا چه میشود اگر؟ ، در ژانر انیمیشن, اکشن, ماجراجویی محصول سال 2021 کشور آمریکا به کارگردانی برایان اندروز تهیه و تولید شده است. همچنین ستارگانی مانند  جفری رایت ، هیلی اتول ، جاش برولین و… در انیمیشن سریالی What If چه میشود اگر؟ ایفای نقش می کنند.

می توانید این سریال جذاب و پرماجرا را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از وب سایت رایا تی وی دانلود نمایید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

 

اخبار و حواشی سریال:

این سریال بر اساس مجموعه‌ای از مارول کامیکس به همین نام ساخته شده‌است. سریال بررسی می‌کند که چه اتفاقی می‌افتد اگر لحظه‌های اصلی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) به گونه‌ای متفاوت اتفاق بیفتد. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و اولین اثر انیمیشنی آن‌ها است. نویسنده و شورانر این سریال بردلی و کارگردان آن برایان اندروز است. پخش این سریال از ۱۱ اوت سال ۲۰۲۱آغاز شد.

جفری رایت درنقش ناظر بازی می‌کند که راوی این سریال است. تا سپتامبر سال ۲۰۱۸، مارول استودیو در حال ساخت سریال‌های زیادی برای دیزنی + بود، و سریالی که قرار بود بر اساس چه می‌شود اگر … ؟ ساخته شود. اولین بار در مارس ۲۰۱۹ گزارش شد. این سریال یک ماه بعد به‌طور رسمی معرفی شد و شخصیت‌های زیادی در این سریال قرار است توسط بازیگرانی که آن‌ها را در فیلم‌ها نقش آفرینی می‌کنند، بازیگری شوند.

چی می‌شود اگه…؟ ، شامل ۱۸ قسمت، در قالب دو فصل ۹ قسمتی خواهد بود که یک اپیزود برای هر فیلم در «حماسه ابدیت» است.

این سریال پس از لوکی فصل ۱ زمانی که خط‌های موازی مختلف ریشه گرفت اتفاق می‌افتد که اگر لحظات اصلی دنیای سینمایی مارول به‌طور متفاوتی رخ دهد چه اتفاقی می‌افتد

این سریال، به کارگردانی برایان اندروز، یک سبک انیمیشن سل-سایه دار، با شباهت شخصیت‌ها به بازیگران این فیلم‌ها ارائه می‌دهد.

 

شاید دوست داشته باشید:

برای دانلود انیمیشن Extinct 2021 روی متن کلیک کنید.