معرفی و دانلود سریال آب های شمالی The North Water 2021

 

دانلود سریال The North Water 2021 یا آب های شمالی، در ژانر درام , معمایی، محصول سال 2021 کشور آمریکا و انگلستان است. همچنین ستارگانی مانند جک اوکانل ، کالین فارل ، سام اسپرول و… در سریال آب های شمالی ایفای نقش می کنند.

می توانید این سریال جذاب و پرماجرا را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از وب سایت رایا تی وی دانلود نمایید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

 

اخبار و حواشی سریال:

سریال The North Water، سریال کوتاه پنج قسمتی می‌باشد که براساس رمان محبوب نویسنده مشهور انگلیسی با نام ایان مک‌گوایر، ساخته می شود.

داستان این سریال، در اواخر دهه 19 میلادی در قطب شمال روایت می‌شود و بر روی کاراکتری با نام پاتریک سامنر متمرکز است.که به همراه شکارچی وحشی با نام هنری درکس، راهی سفری برای صید نهنگ در قطب شمال می‌شوند.

جراح سابقی در ارتش،کاراکتر پاتریک سامنر می‌باشد. نقش این کاراکتر را در این سریال، جک اوکانل ایفا می کند. کالین فارل نیز وظیفه نقش‌آفرینی در نقش کاراکتر هنری درکس را در این سریال بر نقش آفرینی می کند.

پاتریک سامنر که به عنوان دکتر وارد عرشه این کشتی می شود، به‌زودی اطلاع می یابد که خدمه این کشتی، چیز‌هایی که قرار است در قطب شما با آن‌ها مواجه بشوند، بسیار عجیب و وحشی هستند. با مشخص شدن هدف اصلی آن‌ها از این سفر، دعوایی بین پاتریک سامنر و هنری درکس شکل می‌گیرد که آن‌ها را به سفری مخوف در دریایی یخ زده می‌برد.

فیلم‌نامه سریال کوتاه The North Water را کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس انگلیسی با نام اندرو هیگ برعهده داشته است. او علاوه بر نوشتن فیلم‌نامه این سریال، خالق این پروژه نیز می‌باشد.

این سریال توسط کمپانی‌های See-Saw Films و Rhombus Media تولید می شود و روند فیلم‌برداری این پروژه نیز در دریایی یخ زده‌، واقع در شمال جزیره‌ای با نام سوالبار در کشور نروژ انجام می شود. این پروژه تنها سریال درام می‌باشد که تا به حال، در دورترین نقطه شمالی فیلم پردازی شده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار به کانال تلگرام رایا تی وی بیپوندید.

شاید دوست داشته باشید:

برای مشاهده و داناود فیلم My Son 2021 روی متن کلیک کنید.