معرفی و دانلود فصل اول سریال چپلویت Chapelwaite 2021 دوبله فارسی

 

دانلود فصل اول سریال Chapelwaite 2021 یا چپلویت، در ژانر درام, ترسناک و راز آلود منتشر شده است. کارگردانی این سریال بر عهده ی استفان کینگ ، محصول سال 2021 کشور آمریکا است. همچنین ستارگانی مانند آدرین برودی ، جنیفر انس ، سیرنا گلامگاوس و… در سریال چپلویت ایفای نقش می کنند.

می توانید این سریال جذاب و پرماجرا را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از وب سایت رایا تی وی دانلود نمایید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

اخبار و حواشی سریال:

امیلی همپشیر بازیگر فیلم Creek بازیگر نقش اول زن سریال چپلویت از Epix نقش پردازی می کند . این سریال براساس داستان کوتاه Jerusalem’s Lot اثر استفان کینگ است.

Chapelwaite در هالی‌فکس، نوا اسکاتیا در ماه آوریل تولیدش شروع می‌شود تا پاییز امسال پخش گردد.

سریال چپلویت وقایع سال ۱۸۵۰ را نشان می‌دهد و داستان کاپیتان چارلز بون با بازی برادی است که خانواده‌اش که سه فرزندش هستند را بعد از فوت همسرش در دریا به خانه نیاکان خود در شهر کوچک Preacher’s Corners بر می گردندند. گرچه، چارلز خیلی زود متوجه رازهای قدیمی خانواده‌اش می‌شود و سعی دارد با تاریکی که نسل‌های مختلف خانواده بون را تهدید کرده، مبارزه کند.

همپشیر نقش ربکا مورگان، نقش زن جوان بلند پروازی را بازی می‌کند که Preacher’s Corners را برای رفتن به دانشگاه Mount Holyoke ترک کرده است. اکنون به خانه بازگشته تا داستانی برای مجله آتلانتیک بنویسد. با آمدن خانواده بون به شهرشان، ربکا علی رغم میل باطنی مادرش، معلم سر خانه ملک Chapelwaite می‌شود تا درباره خانواده بون بنویسد.

او با این کار نه تنها رمان گاتیک فوق العاده‌ای می‌نویسد بلکه پی بر رازی می‌برد که خانواده خودش را سال‌ها تهدید می‌کرده است.

دونالد دو لاین تهیه کننده اجرایی کار است و جیسون و پیتر فیلاردی تهیه‌کنندگان و شورانرهای کار هستند. این سریال اولین کار Epix Productions است.

 

شاید شما دوست داشته باشید:

 دانلود فیلم Kate 2021         |