معرفی و دانلود فصل اول سریال ارباب حلقه ها The Lord of The Rings: The Rings of Power 2022 دوبله فارسی 

 

دانلود فصل اول سریال The Lord of The Rings: The Rings of Power 2022 یا ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ، در ژانر اکشن, ماجراجویی و درام تهیه و تولید شده است. این سریال به کارگردانی رو جی ای بایو ،شارلوت برندستروم و وین چی ییپ ، محصول سال 2022 کشور آمریکا است. همچنین ستارگانی مانند سینتیا آدایی رابینسون ، ماکسیم بالدری ، یان بلک برن و… در سریال ارباب حلقه ها حلقه های قدرت ایفای نقش می کنند.

می توانید این سریال جذاب و پرماجرا را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از وب سایت رایا تی وی دانلود نمایید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

 

اخبار و حواشی:

شروع فیلمبرداری فصل دوم سریال ارباب حلقه ها از اوایل سال 2022 می باشد. سریال ارباب حلقه ها پرهزینه ترین سریال تاریخ میباشد.

مک‌کی نویسنده سریال می‌گوید که صحنه‌های خشونت و بزرگسال این سریال در سطح سریال «بازی تاج‌ و تخت» نیست.
“هدف این بود که سریالی برای همه بسازیم، حتی کودکان ۱۱،۱۲ ساله‌، هرچند آن‌ها گاهی اگر کمی ترسناک شد باید چشمان خودشان را زیر پتو پنهان کنند. در مورد لحن کتاب‌های تالکین گفت‌وگو کرده‌ایم. این اثر گاهی ترسناک است – و گاهی بسیار خشن، گاهی کاملاً سیاسی، گاهی پیچیده – اما از طرفی دلگرم‌کننده و مثبت و خوش‌بینانه است. در مورد دوستی و برادری و ضعفایی است که بر ظلمت عظیم غلبه می‌کنند.”

 

شاید شما دوست داشته باشید:

دانلود سریال House of the Dragon 2022   |   دانلود فیلم های اکشن جدید