معرفی و دانلود فصل سوم سریال وراثت Succession 2021 زیرنویس چسبیده

 

دانلود فصل سوم سریال Succession 2021 یا وراثت ، در ژانر درام به نویسندگی جسی آرمسترانگ ، محصول سال 2021 کشور آمریکا است. همچنین ستارگانی مانند نیکلاس براون ، سارا اسنوک ، جرمی استرانگ و… در فصل سوم سریال وراثت 2021 ایفای نقش می کنند.

می توانید این سریال جذاب و پرماجرا را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از وب سایت رایا تی وی دانلود نمایید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

اخبار و حواشی سریال:

کارکتر های این سریال  عبارت اند از آدرین برودی (Adrien Brody)، الکساندر اسکارسگارد (Alexander Skarsgard) و هوپ دیویس (Hope Davis) نقش کسانی  که در جنگ داخلی بین خانواده روی، دخالت دارند را بازی میکنند.
جاش اندرسون  با بازی آدرین برودی نقش که یک فعال و سرمایه‌گذار میلیاردر است در نبرد برای تصاحت کمپانی وی‌استار در تلاش است.الکساندر اسکارسگارد نیز نقش یک مدیر عامل و فعال حوزه تکنولوژی بسیار موفق به نام لوکاس متسون را بازی خواهد کرد . هوپ دیویس نیز نقش دختر سندی فرنس با بازی لری پاین (Larry Pine)، رقیب دیرینه لوگان روی، را به نام سندی فرنس بازی خواهد کرد . او با کندال روی با بازی جرمی استرانگ (Jeremy Strong) ملاقات می‌کند تا در مورد نحوه زمین زدن لوگان روی صحبت کنند . بدون آنکه او کنترلش بر روی سهام‌داران در کمپانی وی‌استار رویکو از دست بدهد.
در این فصل نبرد میان کندال و لوگان، دیگر اعضای خانواده روی در حال انتخاب طرف مورد نظر خود هستند . کاسین گرگ با بازی نیکولاس براون (Nicholas Braun) به کندال می‌گوید که به دنبال صحبت‌های جنجالی‌اش، او اکنون موضوع بسیار محبوب در رسانه‌های اجتماعی است .
در برخی صحنه‌ها نیز نشان می دهد که پلیس رسمی آمریکا در حال ورود به کمپانی وی‌استار رویکو هستند. در پایان تریلر نیز لوگان روی می‌گوید که در نبرد پیش‌رو با کندال، قرار است با تمام قوا حمله ببرند.
فصل سوم با دو سال تاخیر به علت مسایل مربوط به کرونا به تعویف افتاده بود و حال قرار است در آبان ماه 1400 برای مخاطبان ارائه شود.

 

شاید شما دوست داشته باشید:

دانلود فصل اول و دوم سریال Succession        |         دانلود فیلم Red Notice